آغاز فاز دوم ثبت نام در سامانه احراز هویت متمرکز دانشگاه فاز دوم ثبت نام در سامانه احراز هویت متمرکز دانشگاه آغاز گردید

 | تاریخ ارسال: 1400/1/18 | 
خرسندیم به اطلاع دانشگاهیان گرانقدر برسانیم :
فاز دوم ثبت نام در سامانه احراز هویت متمرکز دانشگاه خوارزمی از روز شنبه ۲۱ لغایت سه شنبه ۲۴ فروردین ماه آغاز گردید.

لذا خواهشمند است کلیه اعضای هیات علمی محترم، دانشجویان عزیز و کارکنان گرامی که تا کنون ثبت نام ننموده اند و یا شناسه کاربری دائم دریافت نکرده اند در بازه زمانی مذکور اقدام به ثبت نام و یا تکمیل فرایند نمایند.

لازم به ذکر است پس از اتمام ثبت نام ها و اتصال قطعی سامانه های اصلی از قبیل گلستان، چارگون، پرتال، میزخدمت، سامانه آموزش مجازی(Lms )، دسترسی به اینترنت  ملاک احراز هویت تمامی سامانه ها قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است افرادی که ایمیل دانشگاهی تاکنون دریافت نکرده اند با ثبت نام در سامانه احراز هویت متمرکز ایمیل دانشگاهی خواهند داشت. در مرحله اول و پس از دریافت اکانت دائم نام کاربری و رمز عبور شما جهت دسترسی به ایمیل آکادمیک نیز استفاده خواهد شد.
 
مراحل بهره برداری از سامانه احراز هویت متمرکز 

مرحله اول-  ثبت نام کلیه دانشگاهیان دانشگاه خوارزمی (دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارمندان) و دریافت نام کاربری و رمز عبور
مرحله دوم- اتصال سامانه های دانشگاه بصورت فاز به فاز به سامانه احراز هویت متمرکز جهت یکسان سازی شناسه کاربری (نام کاربری و رمز عبور(

 
نکته مهم: قبل از مرحله اتصال نهایی سامانه های موجود (بصورت فاز به فاز و همراه با اطلاع رسانی) می بایست تمام کاربران اعم از اعضای محترم هیات علمی، کارکنان و دانشجویان عزیز در سامانه احراز هویت متمرکز شناسه کاربری (کاربری موقت) و تکمیل پروفایل (کاربری دائم) دریافت نمایند.

راهنمای کاملی از مراحل ثبت نام در پرتال مرکز فاوا در مسیر   "راهنما   https://ict.khu.ac.ir/files/site31/images/ICT/akx/flash.jpg  راهنمای عمومی   https://ict.khu.ac.ir/files/site31/images/ICT/akx/flash.jpg  راهنمای سامانه احراز هویت متمرکز " به آدرس زیر قرار داده شده است.  (لینک مذکور در صفحه ثبت نام سامانه احراز هویت متمرکز در بالای صفحه قسمت راهنما نیز قرار داده شده است.) لطفاً حتما ابتدا راهنما کامل مطالعه گردد تا روند ثبت نام با سهولت و بدون مشکل انجام شود.

لینک نکات مهم و مراحل ثبت نام:

- لینک فیلم آموزشی نحوه ثبت نام اساتید:

- لینک فیلم آموزشی نحوه ثبت نام دانشجویان:

- لینک فیلم آموزشی نحوه ثبت نام کارمندان:

- لینک راهنمای دریافت شناسه کاربری (کاربری موقت):

- لینک راهنمای پروفایل کاربری (کاربری دائم):

- لینک راهنمای بازنشانی رمز عبور:

- لینک لیست کارشناسان آموزشی به تفکیک هر دانشکده:  

لینک مستقم ثبت نام به آدرس زیر می باشد:
جهت سهولت دسترسی لینک ثبت نام در سامانه احراز هویت متمرکز در پرتال مرکز فاوا به آدرس (ict.khu.ac.ir) در مسیر  "من می خواهم   https://ict.khu.ac.ir/files/site31/images/ICT/akx/flash.jpg در سامانه احراز هویت متمرکز دانشگاه ثبت نام کنم نیز قرار داده شده است.
 

نکته بسیار مهم قابل توجه اساتید محترم:
جهت کاهش خطا در طول فرایند ثبت نام سامانه احراز هویت متمرکز به دلیل کاهش خطای اطلاعات نادرست در سامانه گلستان خواهشمند است ابتدا وارد سامانه گلستان شده و در مسیر " آموزش  https://ict.khu.ac.ir/files/site31/images/ICT/akx/flash.jpg  استاد    https://ict.khu.ac.ir/files/site31/images/ICT/akx/flash.jpg  ثبت مشخصات وضعیت   https://ict.khu.ac.ir/files/site31/images/ICT/akx/flash.jpg اطلاعات استاد"  اطلاعات مربوط به خود را بررسی و در صورت نیاز اصلاح و تکمیل نمایید.

همچنین فرم پیگیری مشکلات در پرتال فاوا طراحی شده و در طی فرایند ثبت نام لینک آن در اختیار کاربران قرار گرفته تا جهت تسریع رفع مشکلات احتمالی در دستور کار قرار گیرد و مشکلات ناشی از اطلاعات نادرست در سامانه گلستان در کوتاهترین زمان ممکن برطرف گردد.

پیشاپیش از همکاری و بذل توجه شما سروران گرامی سپاسگزاریم.

    <<موفق و پیروز باشید>>  
مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 4060 بار   |   دفعات چاپ: 268 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر