محبوب‌ترین نرم‌افزار ویرایش PDF به مایکروسافت اج اضافه می‌شود محبوب‌ترین نرم‌افزار ویرایش PDF به مایکروسافت اج اضافه می‌شود

 | تاریخ ارسال: 1401/12/23 | 
مایکروسافت اج که در روزهای اخیر به‌شدت در مرکز توجه بوده، قرار است به‌زودی ابزار Adobe Acrobat را برای اجرا و ویرایش فایل‌های PDF دریافت کند.
ادوبی پس از رویداد جدید مایکروسافت که محفلی برای رونمایی نسخه‌ی جدید بینگ و اج با هوش مصنوعی بود، در بیانیه‌ای از همکاری تجاری با ردموندی‌ها خبر داد. به موجب این همکاری، ابزار PDF Reader ادوبی به مرورگر مایکروسافت اج اضافه می‌شود. با این تغییر، مرورگر اج فایل‌های PDF را دقیق‌تر و ایمن‌تر اجرا می‌کند و می‌تواند افزون‌بر انتخاب متن در فایل‌های PDF، آن‌ها را بخواند.

بر اساس گزارش تک‌اسپات، ابزار پی‌دی‌اف‌خوان ادوبی ویرایش متن و عکس، ترکیب فایل‌ها و تبدیل فایل‌های PDF به سایر فرمت‌ها را ممکن می‌کند. یک‌سری از قابلیت‌ها به رایگان ارائه می‌شوند اما قابلیت‌های دیگر پولی‌اند. پلن Acrobat Standard ماهانه ۱۲٫۹۹ دلار قیمت دارد. مشترکین فعلی ادوبی و همچنین کسانی که پکیج Creative Cloud را خریداری کرده‌اند، می‌توانند مستقیماً از طریق مرورگر اج به قابلیت‌های Adobe Acrobat دسترسی پیدا کنند.

به گفته‌ی ادوبی،‌ ابزار پی‌دی‌اف‌خوان این شرکت به‌صورت مرحله‌ای و از ماه مارس ۲۰۲۳ (اسفند ۱۴۰۱ و فروردین ۱۴۰۲) به مرورگر اج اضافه می‌شود. سازمان‌ها می‌توانند زودتر به این ابزار دسترسی پیدا کنند. ادوبی می‌گوید پشتیبانی از نسخه‌ی فعلی ابزار PDF مایکروسافت اج که از موتور قدیمی استفاده می‌کند، در مارس ۲۰۲۴ (اسفند ۱۴۰۲ و فروردین ۱۴۰۳) به پایان می‌رسد.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 230 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر