راه اندازی سامانه احراز هویت متمرکز به همراه پیشخوان خدمت راه اندازی سامانه احراز هویت متمرکز به همراه پیشخوان خدمت

 | تاریخ ارسال: 1400/6/13 | 
خرسندیم به اطلاع خانواده محترم دانشگاه خوارزمی برسانیم:
سامانه احراز هویت متمرکز به همراه پیشخوان خدمت دانشگاه خوارزمی پس از تلاش های بسیار به مرحله بهره برداری رسید. باتوجه به پیچیدگی های بسیار زیاد ارتباطات بین سامانه ای، دانشگاه خوارزمی در حال حاضر از معدود دانشگاه های کشور هست که موفق به ارائه این خدمت در دانشگاه شده است. 

در حال حاضر پیشخوان خدمت دانشگاه برای آگاه سازی کاربران محترم بصورت عمومی و اختصاصی اطلاعات یادآور مهمی که در سامانه های گلستان، اتوماسیون مکاتبات و پرتال در خصوص هر کاربر وجود دارد را به او اعلام میکند تا درصورت نیاز به اقدام خاصی به سامانه مدنظر از همانجا مراجعه نماید. در واقع سامانه پیشخوان خدمت دسترسی به سامانه های دانشگاه را از طریق سامانه احراز هویت باتوجه به نوع دسته بندی کاربر نیز فراهم میکند. کاربران محترم با مراجعه هر روزه به سامانه پیشخوان خدمت از اطلاعات لازم درخصوص فعالیت های مرتبط به دانشگاه که در سامانه های مختلف وجود دارد مطلع می شوند و از همانجا به این سامانه ها متصل می گردند.

در حال حاضر سامانه هایی که اتصال شان به سامانه احراز هویت متمرکز انجام شده شامل سامانه های گلستان، چارگون، پرتال، نگارستان، آموزش کارکنان، پست الکترونیک، سامانه جلسات آنلاین voip مختص اساتید (جلسات آنلاین voip مربوط به امور غیرآموزشی است) و vpn می باشد.

تعداد معدود سامانه های باقیمانده به دلایلی چون حساسیت های موجود در اتصال کاربران در طی شش ماه آینده متصل خواهند شد.

برای بهره برداری از این سامانه لطفا وارد آدرس my.khu.ac.ir شده و با نام کاربری و رمز عبور سامانه احراز هویت که قبلا طی مرحله ثبت نام دریافت کرده اید وارد شوید.

راهنمای کامل سامانه پیشخوان خدمت در لینک زیر موجود است:
همچنین عزیزانی که تا کنون موفق به ثبت نام در سامانه احراز هویت متمرکز نشده اند و یا شناسه کاربری دائم دریافت نکرده اند با مراجعه به لینک زیر می توانند اقدام به ثبت نام و یا تکمیل فرایند نمایند.
لذا راهنمای کاملی از مراحل ثبت نام در پرتال مرکز فاوا در مسیر  " راهنما  راهنمای عمومی راهنمای سامانه احراز هویت متمرکز " به آدرس زیر قرار داده شده است. ( لینک مذکور در صفحه ثبت نام سامانه احراز هویت متمرکز در بالای صفحه قسمت راهنما نیز قرار داده شده است.) لطفاً حتما ابتدا راهنما کامل مطالعه گردد تا روند ثبت نام با سهولت و بدون مشکل انجام شود.
 
 
 
   <<موفق و پیروز باشید>> 
مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 4889 بار   |   دفعات چاپ: 161 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر