روترهای جدید D-Link با دستورهای صوتی گوگل اسیستنت و الکسا کنترل می‌شوند روترهای جدید D-Link با دستورهای صوتی گوگل اسیستنت و الکسا کنترل می‌شوند

 | تاریخ ارسال: 1397/12/18 | 
D-Link در نمایشگاه CES امسال، روترهای جدید سری Exo را با پشتیبانی از فرامین صوتی گوگل اسیستنت و آمازون الکسا معرفی کرد.
D-Link جدیدترین روترها از خانواده‌ی Exo را در نمایشگاه CES 2019 معرفی کرد. روترهای جدید با فناوری شبکه‌ی توری به کاربر در پوشش بهتر وای‌فای در سراسر خانه کمک می‌کنند. کوین ون، مدیر دی‌لینک در اروپا می‌گوید:
روترهای جدید Exo، ضمن ارائه‌ی شبکه‌ی وای‌فای مناسب، با پلتفرم امن McAfee وظیفه‌ی شناسایی حملات سایبری و مقابله در برابر آن‌ها را دارند.

سری Exo به کاربر اجازه می‌دهد تا با ترکیب روترهای سازگار، از طریق فناوری شبکه‌ی توری دی‌لینک، پوشش گسترده‌ای از شبکه‌ی وای‌فای را به‌وجود آورد و در سراسر محیط منزل یا محل کار، از شبکه‌ی یکسانی استفاده کند. بدین ترتیب حین جابه‌جا‌ شدن در بخش‌های مختلف خانه، دستگاه شما بدون نیاز به سوئیچ‌کردن بین شبکه‌ها، به‌ روتری با قوی‌ترین سیگنال متصل خواهد شد.

روترهای جدید Exo به‌لطف پلتفرم Secure Home مک‌آفی به‌صورت رمزگذاری سرتاسری محافظت می‌شوند و بدین ترتیب دستگاه‌های متصل به شبکه به‌صورت خودکار در برابر حملات شناسایی‌شده محافظت خواهند شد. دی‌لینک در نمایشگاه CES مدل‌های زیر را به نمایش گذاشت:

DIR-3060 AC3000 Smart Mesh Wi-Fi Router

DIR-2660 AC2600 Smart Mesh Wi-Fi Router

DIR-1960 AC1900 Smart Mesh Wi-Fi Router

روترهای جدید دی‌لینک را می‌توان از طریق دستگاه‌های مجهز به دستیار دیجیتال گوگل و آمازون الکسا نیز کنترل کرد. روترهای اگزو از پردازنده‌های دو هسته‌ای برای مدیریت شبکه‌های شلوغ بهره می‌برند و با دریافت به‌روزرسانی‌های فرم‌وری خودکار، جدیدترین قابلیت‌ها و ویژگی‌های ایمنی ارتقاءیافته را دریافت می‌کنند.

دی‌لینک فروش روترهای جدید سری Exo را در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد کرد.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 10021 بار   |   دفعات چاپ: 1031 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر