ورود به پنل کاربری

دو سیستم در یک کیس با Corsair Obsidian 1000D دو سیستم در یک کیس با Corsair Obsidian 1000D

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۵ | 

Corsair بزرگ‌ترین و غنی‌ترین کیس کامپیوتر خود را به نام Obsidian 1000D معرفی کرد. این کیس Super-Tower بوده و از نصب هم زمان دو سیستم پشتیبانی می‌کند.

بر روی این کیس می‌توان به طور هم زمان یک سیستم E-ATX و یک Mini-ITX کنار هم داشت. این کیس توسط 13 عدد فن خنک سازی می‌شود و از نصب یک پاور ATX و SFX پشتیبانی می‌کند. برای وسایل ذخیره سازی نیز 11 جایگاه در نظر گرفته شده است.

این کیس از نصب رادیاتور تا 480 میلی متری، خنک کننده بادی پردازنده با ارتفاع تا 180 میلی متر و تا 8 کارت توسعه پشتیبانی می‌کند. این کیس به تنهایی 12.2 کیلوگرم وزن دارد. با وجود امکان نصب دو سیستم هم زمان، Corsair برای این کیس از پیش 8 فن 120 میلی متری در جلو، سه فن 140 میلی متری در کف و دو جایگاه 120/140 میلی متری عقب آن تعبیه کرده است. فضای داخلی کیس از نصب ضخیم‌ترین رادیاتورهای موجود پشتیبانی می‌کند.

این کیس دارای کنترلر نورپردازی Corsair Commander PRO و یک کنترلر فن است که از نصب تا شش وار  کنترل تا شش نوار RGB  یا فن و کنترل تا شش فن پشتیبانی می‌کند. 1000D  خود دارای نورپردازی RGB  است که در بخش پنل جلویی و لوگو آن تعبیه شده ست. نورپردازی این کیس از برنامه مکمل Corsair iCUE پشتیبانی می‌کند که امکان شخصی سازی و هماهنگ سازی نورپردازی تمامی اجزای سیستم را به کاربر می‌دهد.

این کیس با قیمت 500 دلار عرضه می‌شود.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 62 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر