ورود به پنل کاربری

نحوه استفاده از اینترنت دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۳/۱۱ | 


نام کاربری: شماره دانشجویی.
کلمه عبور: کد ملی(در صورتیکه کد ملی دانشجویی با صفر شروع می شود  باید صفرهای اول حذف شوند).

  1. لطفا بعد از ورود به اینترنت حتما رمز عبور خود را از آدرس chpass.khu.ac.ir تغییر دهید تا سایر دانشجویان نتوانند از نام کاربری و رمز عبور شما استفاده کرده و رمز عبور شما راتغییر دهند در غیر اینصورت مسئولیت نام کاربری و کلمه عبور بر عهده دانشجو می باشد.

  2. خواهشمند است در پایان کار با اینترنت حتماً از آدرس logout.khu.ac.ir یا (http://10.10.10.2/status)در کرج و ( http://10.10.10.6/logout ) در تهران از اینترنت خارج شوید. در غیر اینصورت دانشجویان دیگری که از همان کامپیوتر استفاده می کنند، از اعتبار شما استفاده خواهند کرد. در غیر اینصورت مسئولیت استفاده از اینترنت بر عهده دانشجویی می باشد که با نام کاربری خود وارد اینترنت شده است .
     
  3. لازم به ذکر است از این طریق تمام دانشجویان دانشگاه می توانند به شبکه LANوWireless در هر مقطع تحصیلی و هر دانشکده وخوابگاه های تحت پوشش با username خود از طریق لپ تاپ و موبایل و ... به اینترنت متصل شوند و در صورتیکه با اینترنت کار نمی کنید حتما از آدرس logout.khu.ac.ir از اینترنت خارج شوید در غیر اینصورت نمی توانید با دستگاه دیگری به اینترنت متصل شوید .
     
  4. در صورت فراموش کردن  پسورد خود فرم مورد نظر به آدرس  فرم/http://ict.khu.ac.ir را تکمیل نمایید. و در صورت login نشدن اکانت به کارشناس مربوطه خانم گلی یا آقای امیراحمدی  در مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات کرج و آقای عسگری در تهران  مراجعه فرمایید .

     


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 2468 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر